Отзывы

Д
ДианаУченица

Мені надзвичайно приємно було виграти навчання у вашій команді, для мене це був тиждень незабутніх вражень та емоцій! Ви всі великі професіонали! На майбутнє, подібний старт буде для мене трампліном в здобутті професії! Дякую за чудове ставлення і звичайно за всі ті подарунки, які я отримала!!!

Ю
ЮляУченица

В KIDS TEAM є декілька напрямків інтенсиву: акторська майстерність і блогінг. Я пішла на блогінг.
Мені сподобалось все без перебільшень: від енергетики, яка там панує, до способу навчання!
До того, як я пішла на курси, я, можливо, і хотіла бути блогером, але не було загального поняття, що потрібно. Після інтенсиву я вже з основними знаннями про блог, вийшла повна мотивації щось робити і розвиватись.
Дякую за цей інтенсив!

А
АняУченица

Я учениця найкреативнішого та найцікавішого курсу акторської майстерності від KIDS TEAM!
Одного дня гортаючи стрічку інстаграм, я натрапила на рекламу курсу KIDS TEAM на сторінці Дяді Жори й загорілася бажанням піти туди. Після першого заняття я зрозуміла, що зробила правильний вибір. У мене з’явилося багато нових друзів. я стала більш відкритою, й тепер не соромлюся висловлювати власну думку.
Побувала на ефірі радио «Максимум», та познайомилася з багатьма знаменитостями. З нетерпінням чекаю зйомок та наступного курсу.

А
АняРодитель

Лично знакома с Дядей Жорой. Знаю его, как человека порядочного и невероятно талантливого, поэтому, когда увидела, что он запускает курсы актерского мастерства, ни секунды не сомневалась и записала сына. Не можем дождаться начала обучения!

М
МаринаРодитель

Увидела рекламу курсов KIDS TEAM и очень заинтересовалась. Это отличная возможность для моей дочери стать более коммуникабельной, найти новых друзей и раскрыть свои актерские таланты. Очень ждем первое занятие!

В
ВероникаРодитель

Записала своих близняшек на курс! В предвкушении веселого и полезного времяпровождения. Порадовал приветливый менеджер, который ответил на все мои вопросы и подробно рассказал о программе, тренерах и самих занятиях. Ожидаю только положительные эмоции от курсов актерского мастерства в KIDS TEAM.